Home Connect

Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým ovládáním pro jednodušší život

Díky technologii Home Connect máte nyní doma zcela nové možnosti. I když nejste doma, můžete pohodlně ovládat a kontrolovat své spotřebiče. Budete mít neustále přístup k užitečným informacím o vašich spotřebičích v elektronické podobě a k praktickým tipům, které vám ještě více zjednoduší život – samozřejmě vše s dokonalými výsledky.

Datum spotřeby vás už nebude trápit. Chladničky s Home Connect.

Někdy jsou nejlepšívěci ty, které se nikdy nestanou. Třeba, že se vaše potravinynezkazí. Aby zůstaly déle čerstvé, nabízí Home Connectdůležité tipy pro uchovávání potravin spolu s doporučenímiohledně volby vhodné přihrádky chladničky nebo nastaveníteploty. Můžete tak pro své potravinyvždy vytvořit dokonalé podmínky.

Vaše pračka teď ví všechno nejlépe. Pro váš jednodušší život.

Odteď už se nikdy nebudete muset ptát maminky, jak vyprat prádlo. Vaše pračka vám dá všechny odpovědi – pomocí funkce Easy Start v aplikaci Home Connect. Vždy sama doporučí správný program a zjednoduší vám tak váš život.

Deska a odsavač jako dokonalý pár.

Nyní může vaše varná deska a odsavač par fungovat v perfektní synchronizaci s cílem zajistit optimální odsávání. Jednoduše ovládejte a kontrolujte nastavení na dálku na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. A jako bonus si díky technologii Home Connect vytvořte dokonalou atmosféru v kuchyni s novým LED osvětlením na odsavači par Bosch.

Z každého jídla udělá potěšení. A z každého místa kuchyň.

Proč si doma něco neupéct? A co třeba zatímco jste pryč? Jednoduše použijte své mobilní zařízení k zapnutí trouby na dálku pomocí technologie Home Connect. Aplikace vám předá informace o procesu pečení. Budete vědět, kdy přesně je jídlo připraveno a jestli jste vypnuli troubu, nebo ne. Takže můžete být doma bez toho, abyste tam skutečně byli.

Kde najdete recept na vaši oblíbenou kávu? Ve vaší aplikaci.

Velmi rychle se z vás může stát zkušený barista – díky novému plně automatickému kávovaru s technologií Home Connect. Vyberte si z mimořádně široké nabídky nejrůznějších druhů kávy a uložte si své oblíbené nastavení pomocí funkce CoffeeWorld v rámci aplikace. Jedinou věc, kterou za vás neuděláme, je vychutnání si lahodného šálku právě připravené kávy.

Na nejlepší tipy pro mytí nádobí se zeptejte své maminky. Nebo naší aplikace.

Vaše maminka ví nejlíp jak umývat nádobí – stejně tak i vaše mobilní zařízení. Zvolte Easy Start v aplikaci Home Connect a bude vám doporučen nejvhodnější program pro vaše nádobí. Získáte tak navždy nejlepšího odborníka na mytí nádobí ve své domácnosti.